Prezenty IT dla kobiety

20.05.2015 by

Prezenty IT dla kobiety

Co podarować kobiecie, która interesuje się nowinkami technologicznymi? Czy warto postawić na jeden z prezentów z kategorii IT? Oczywiście! Wystarczy skorzystać z jednej z poniższych propozycji. Zapraszamy.

Propozycji związanych z gadżetami IT jest mnóstwo. My wybraliśmy dla Was 4 najlepsze. Oto one.

Czytnik e-booków.
Czytnik e-booków jest świetną propozycja na prezent dla kobiet uwielbiających czytać. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu można zawsze mieć pod ręką ulubione tytuły – i to w nieograniczonej ilości. Co istotne, czytnik sprawdzi się w każdych warunkach. Wiele modeli posiada bowiem ekran e-ink, który nie meczy wzroku. Czytniki mają to do siebie, że niewiele ważą i zmieszczą się w każdej kobiecej torebce. Co więcej, ich ceny są coraz niższe.

Smartfon
Inną propozycją na kobiecy prezent jest smartfon. Nie chcę tutaj ulegać stereotypowi i uznać, że to mężczyźni bardziej znają się na technologii, ale czasem otrzymany telefon może naprawdę  zachwycić swoimi funkcjami – i zdecydowanie może być lepszym rozwiązaniem niż telefon wybrany na podstawie designu czy koloru (który swoją drogą można zmienić).

Odtwarzać mp3.
Następną ciekawym pomysłem jest odtwarzacz mp3. Czyż słuchanie muzyki nie stało się nieodłączną częścią naszego życia? Przecież coraz częściej widzimy kobiety ze słuchawkami w uszach – i to w każdym wieku. Tym samym, ulubiona piosenka może towarzyszyć kobiecie, zawsze tam, gdzie ona. Innym plusem jest to, że bateria w telefonie będzie trzymać o wiele dłużej.

Tablet
Ostatnim świątecznym gadżetem, który z powodzeniem może wpaść w ręce kobiety jest tablet. Funkcjonalny, lekki i bardzo praktyczny. Można go zabrać wszędzie tam, gdzie z powodu ograniczonej wagi bądź zbyt małej ilości miejsca, nie zmieści się laptop. Tablet może posłużyć zarówno do rozrywki, jak i do pracy. Tak naprawdę jego możliwości z dnia na dzień stają się jeszcze większe.

I jak myślicie? Czy któraś z powyższych propozycji mogłaby się spodobać waszej siostrze, dziewczynie, żonie? A może macie inne pomysły? Jeśli tak, podzielcie się nimi w komentarzu poniżej.

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *