Pomysły na drobne upominki dla panów

25.07.2015 by

Pomysły na drobne upominki dla panów

Święta tuż tuż – w zasadzie to ostatni moment, by kupić prezent w rozsądnej cenie i mieć z czego wybierać. Niektórzy co roku mają jednak zagwozdkę, bowiem wymyślanie podarunków nie jest ich najmocniejszą stroną. Poniżej kilka pomysłów znajdą panie.

Przede wszystkim muszą sobie one odpowiedzieć na pytanie, co lubią ich mężczyźni. Jeśli jednak prezenty nawiązujące do ich pasji zostały wyczerpane, warto sięgnąć po kilka uniwersalnych wzorców – a nuż się uda.

Pierwszym z nich jest motoryzacja. Oczywiście, nikt tutaj nikogo nie namawia do kupna auta, ostatecznie prezenty miały być drobne. Może jednak wypasiony zestaw do pielęgnacji auta będzie strzałem w dziesiątkę? Nawet ci z mężczyzn, którzy nie przejawiają wielkiej fascynacji samochodami jako takimi w głębi duszy troszczą się o swoje maszyny, jakkolwiek stare by one nie były. Z trochę wyższej półki cenowej zastanowić się można nad kupnem dobrego radia samochodowego – taki prezent przyda się zawsze, bowiem jazda bez muzyki to wyjątkowe utrapienie.

Innym pomysłem mogą być akcesoria do ulubionych gadżetów elektronicznych, które wasz mężczyzna ma na wyposażeniu. Jeśli jest to smartfon, to dobrej jakości etui tudzież pokrowiec będzie zawsze w cenie. A może wiecie, że w telefonie jest porysowana klapka tudzież szybka? Takie części można nabyć osobno, stąd warto się zastanowić, czy z okazji Świąt nie kupić czegoś podobnego. Jeśli natomiast wasz mężczyzna jest graczem, to kupno dobrej jakości gadżetów może stanowić nie lada problem – dla przykładu weźmy podkładkę pod mysz. Wydawałby się mogło, że takową kupić łatwo. Jednak dobrać ją trzeba do myszki, upodobań oraz rodzaju gier. Nie warto zatem ryzykować i uszczęśliwiać panów na siłę, chyba że wiemy coś o konkretnym produkcie. Chyba najgorszym podsumowaniem byłoby odłożenie prezentu na półkę przez waszego chłopaka.

Pamiętajmy – grudzień jest ostatnim momentem, w którym można kupić solidny prezent. Później może być zbyt późno.

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *