Prezenty dla graczy – i wiesz co kupić!

27.11.2013 by

Prezenty dla graczy – i wiesz co kupić!

Prezenty, podarunki, gifty – bez znaczenia, jak je nazwiemy, potrafią nam spędzać sen z powiek. Oczywiście, najprzyjemniejsze są te niespodziewane, spontaniczne, nieprzypadkowo bowiem najlepsze rzeczy znajduje się wtedy, gdy ich się tak naprawdę nie szuka. Dzisiaj natomiast zajmiemy się prezentami dla graczy.

Większość młodych rodziców myśli sobie – mam syna nastolatka, co mu kupić? Okres buntu, nieprzystosowania, co teraz? A można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że młodziak bardzo chętnie spędza czas przy komputerze. Nawet jeśli już od jakiegoś czasu kompletuje swój wymarzony sprzęt, to z pewnością jeszcze czegoś mu brakuje, albo też któryś z elementów wyposażenia dokonuje swój żywot. Warto zatem delikatnie wypytać bądź zorientować się, w którą stronę ukierunkować swoje poszukiwania. A potem to zrobić!

Jednym z pomysłów jest na przykład przenośny dysk twardy. Magazynowanie i migracja danych to obecnie kwestia kluczowa, a na komputerze młodej osoby – gracza w dodatku – nigdy nie ma zbyt dużo wolnego miejsca. Warto zatem dać młodemu komfort przechowywania danych poza dyskiem twardym komputera, bądź też dać mu możliwość przeniesienia danych ze swojej maszyny na maszynę znajomych.

A może mysz? Jest to podstawowy element wyposażenia każdego gracza – w każdej niemal grze ten sprzęt jest wykorzystywany, a im bardziej precyzyjna mysz, tym lepsze wyniki osiąga gracz, przełożenie jest bardzo proste. By jednak nie trafić kulą w płot, powinniśmy wiedzieć, po jakie gry nasza pociecha sięga najchętniej. Inną charakterystykę mają gry strategiczne, inną zręcznościowe, a jeszcze inną sieciowe strzelanki. Do każdej z nich przeznaczony jest inny segment urządzeń, inaczej wyważonych, o innej czułości, wreszcie – z inaczej rozmieszczonymi przyciskami.

Wreszcie prezentem może być inny, dodatkowy kontroler – sam doskonale pamiętam, ile radości sprawiła mi kierownica do komputera. Nie była najdroższa, nie była najlepsza, ale jeździło mi się na niej doskonale.

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *