Miejsca w sieci, które warto znać

22.02.2015 by

Miejsca w sieci, które warto znać

Internet jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Z pewnością jednak każdy z nas ma swoje ulubione portale, miejsca, w których jest praktycznie codziennie. Poniżej zbiór kilku stron, które z pewnością przydadzą się fanom nowych technologii, mediów społecznościowych oraz sportu.

Wykop.pl – największy polski serwis hołdujący stricte założeniom Web 2.0. Jego treść tworzona jest przez samych użytkowników, a ci sami użytkownicy decydują, który z linków przedostaje się na stronę główną. Odbywa się to za pomocą prostego systemu głosowania, każdy bowiem może dane znalezisko wykopać bądź zakopać. Marzeniem wielu marketerów jest przebicie się na stronę główną portalu, bowiem gwarantuje to dotarcie do tysięcy odbiorców. Społeczność jest jednak na wszelkie próby manipulacji mocno wyczulona, stąd jest to bardzo, bardzo trudne.

Joemonster.org – jeden z najpopularniejszych serwisów satyrycznych w polskim Internecie. Działa od zarania dziejów (tj. od samego początku XXI wieku) i przez te kilkanaście lat wyrobiła sobie markę serwisu celnie komentującego rzeczywistość. Pamiętacie na przykład szał z żartami na Chucka Norrisa? Cóż, trzeba oddać królowi co królewskie – choć żarty zaczęły się oczywiście za granicą, to jako pierwsze w Polsce zostały publikowane właśnie na joemonster.

Whoscored.com – coś dla prawdziwych maniaków piłki nożnej i statystyk wszelakich. Serwis oferujący bardzo szeroką bazę cyferek, statystyk i wykresów opisujących drużyny z największych lig oraz ich zawodników. Mekka dla regularnie przepuszczających kasę u bukmacherów. Przy okazji niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, za pomocą kilku kliknięć można dotrzeć do każdego niemal miejsca na stronie, mimo ogromu dostępnych informacji. Brawo!

Mashable.com – serwis, w którym znajdziemy wszelkie informacje dotyczące szeroko rozumianego Internetu oraz najnowszych technologii. Jeśli interesujesz się tego typu zagadnieniami, jest to miejsce stworzone dla Ciebie.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *