UPC

06.12.2010 by

UPC

Internet w UPC jest dość korzystną ofertą. Generalnie, najbardziej opłaca się wykupić pakiet trzy lub dwa w jednym. W przypadku pierwszej oferty, wybierając trzy produkty, trzeci, najtańszy, jest gratis. W przypadku drugiej, mamy do czynienia z dość dużą zniżką. Jednakże nawet w przypadku internetu samego w sobie, warto zainteresować się tą ofertą.

Internet w UPC dostępny jest w różnych pakietach od 5 Mb/s do aż 120 Mb/s!. Nawet najdroższa opcja jest opłacalna, ponieważ kosztuje jedynie 150zł. Najtańszy internet kosztuje 55ł, za 10 Mb/s trzeba zapłacić 65zł, za 25 Mb/s 79zł, a 50 Mb/s 100zł. Zakładając, że w mieszkaniu jest więcej osób i nie trzeba samemu opłacać miesięcznego abonamentu, wszystkie oferty są bardzo korzystne. Bez wątpienia, jest to obecnie jednak z tańszych ofert na rynku.

Niestety, UPC nie ma wszędzie i nie w każdym miejscu można go zainstalować. W miejscach, gdy jest dostępna telewizja UPC niekoniecznie będzie możliwe podłączenie telefonu czy internetu.

Warto również zwrócić uwagę na pakiety. W przypadku zamówienia telewizji Max HD z nagrywarką (normalnie 100 zł), internetu Fiber Power 25 Mb/s (normalnie w cenie 79 zł) i telefonu w pakiecie Minuty do wszystkich 240zł (normalnie w cenie 70 zł) zapłaci się 160 zł zamiast 249zł.

Mogłabym tak podawać te oferty, jednak najlepiej po prostu sprawdzić, czy UPC jest dostępne w Twojej okolicy 🙂

Related Posts

Tags

Share This