Twój komfort pracy się liczy

07.08.2012 by

Twój komfort pracy się liczy

Jeżeli nie chcesz być technologicznie wyjęty, to powinieneś być na facebooku, mieć laptopa, no i na pewno dostęp do internetu. To słowa  nowoczesnych ludzi. Tego wymaga od nas współczesna rzeczywistość. Bez aktualnego i szybkiego dostępu do informacji nie jesteś w stanie normalnie funkcjonować.

Jeżeli maszyna czasu przeniosłaby cię jakieś 30 lat wstecz, byłbyś dziwną niepoczytalną postacią ludzką z takimi zabawkami. W naszej teraźniejszości bez nich jesteś inny i zupełnie nieaktualny. Aż starach pomyśleć co będzie za kolejne 30 czy 50 lat. Jeżeli chcesz nadgonić to szybko podłącz się ze swoim Dellem do sieci i zacznij żyć jego pełnią, bo inaczej nie dasz rady.

Od dziecka porównujemy z innymi swoje maskoty, zabawki i ubrania. Ten kto ma lepsze i droższe rzeczy automatycznie zdobywa więcej szacunku oraz uznania w grupie. Od wieków na świecie rządzą te same prawa rynku. Ważne aby nasze wybory były jak najbardziej przemyślane, aby w dojrzałej grupie wiedzieć dlaczego posiada się akurat ten wynalazek a nie inny.

Posiadacze laptopów Dell powinni wiedzieć że firma została założona przez Michaela Della w 1984 roku, jednego z najbogatszych ludzi świata. Dell to amerykańska międzynarodowa korporacja z siedzibą w Teksasie. Zajmuje się produkcją komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych i ich serwisowaniem. Firmę na polskim rynku IT wyróżniają warunki serwisu gwarancyjnego. Każdy zakupiony sprzęt posiada swój numer serwisowy, który można zweryfikować na stronie internetowej, aby otrzymać informacje o usługach gwarancyjnych dotyczących danego produktu. Tylko ich gwarancja oferuje niemal na każdy rodzaj sprzętu zabezpieczenie serwisowe Next Business Day, co oznacza że w razie awarii produkty Dell naprawiane są następnego dnia roboczego po zgłoszeniu usterki.

Dell wie, że sukces twojej firmy wymaga pracy w każdym miejscu i czasie. Dlatego firma gwarantuje wysoką jakość, wytrzymałość i wydajność w dowolnym miejscu. Niezależnie od tego, czy przebywasz w biurze, czy też jesteś w podróży. Laptopu i notebooki zapewniają ochronne przed skrajnymi temperaturami, kurzem, drganiami, skutkami dużej wysokości n.p.m. Światowy wygląd z ekranem LCD z anodyzowanego aluminium oraz rogami zabezpieczonymi stopem magnezu. Do tego odpornej na rozlane ciecze klawiaturze i osłonie wyświetlacza. Wykończony od stalowych i zatrzasków wyświetlacza ze stopu cynku po wytrzymałą matową podstawę, która chroni go przez uszkodzeniami i zarysowaniem. Pełną wielozadaniowość gwarantuje procesorom Intel Core, szybka pamięć DDR3 i kartom graficznym Intel UMA.

Skuteczną komunikację na całym świecie umożliwia wbudowana kamera internetowa, mikrofon kierunkowy poprawiający jakość dźwięku oraz wydajną antenę na potrzeby niezawodnych połączeń z mobilną siecią szerokopasmową. Montując internet mobilny czy bezprzewodowy jesteś dostępny wtedy wszędzie. Komfortową pracę przez całą dobę umożliwia dotykowy wyświetlacz LCD o kącie widzenia 180 stopni i podświetlana klawiatura i czego chcieć tu więcej.

Related Posts

Share This