Sony Xperia Sola

28.11.2013 by

Sony Xperia Sola

Sony Xperia Sola to jeden z nowszych modeli na rynku, który może zainteresować wszystkie panie. Czym się wyróżnia i dlaczego powinien wpaść w kobiece dłonie? O tym przeczytacie poniżej.

Sony Xperia Sola w moje ręce wpadł przez zupełny przypadek. Początkowo nie sadziłam, że moim kolejnym telefonem może być jeden z modeli Sony i że będę z niego tak bardzo zadowolona. Jak się jednak okazało był to szczęśliwy traf i teraz nie wyobrażam sobie bez niego życia. Ale od początku.

Po pierwsze – wygląd. Telefon jest bardzo zgrabny i elegancki. Jest niezwykle cienki, przez co bardzo dobrze trzyma się go w dłoni. Posiada duży dotykowy ekran (3,7 cala), dzięki czemu jest bardzo czytelny i świetnie się nim posługuje. Smartfon występuje w kilku wersjach kolorystycznych. W moim posiadaniu znajduje się piękny, biały model.

Drugą świetną rzeczą jest funkcjonalność xperii. Co mi się szczególnie spodobało, to tagi SmartTags. Wystarczy przyłożyć do telefonu jeden z dwóch dołączonych krążków by zmieniły się konkretne funkcje/ustawienia. Przykładowo, wystarczy jedno zbliżenie, by telefon automatycznie się wyciszył.

Trzecim czynnikiem, który przemawia na korzyść xperii sola jest funkcja floating touch. Jest to możliwość przesuwania palcami nad łączem, które się natychmiast podświetlają. Sprawia to, że zawsze otworzysz właściwe z nich.

Kolejną rzeczą godną uwagi jest spora pojemność telefonu. Dzięki niej pomieścimy w smartfonie dużą ilość plików muzycznych, video oraz aplikacji.

Na koniec warto wspomnieć o aparacie. Za sprawą wysokiej rozdzielczości – 5 megapikseli, aparatem zrobimy naprawdę dobrej jakości zdjęcia.

Pozostałe informacje:

  • Wymiary: 116,00 mm wys. x 59,00 mm szer. x 9,90 mm grub.;
  • Waga: 107,00 g.;
  • Bateria: Li-on 1320 mAh;
  • Radio: tak;
  • Czytnik RSS: tak;
  • Hotspot WiFi: tak;
  • Moduł GPS: tak;
  • NFC: tak.

Smartfon Sony Xperia Sola polecany jest każdej kobiecie. Jest delikatny, funkcjonalny i prosty w obsłudze.

Related Posts

Tags

Share This