Nawigacja TomTom, czyli nastał Nowy Rok!

13.01.2012 by

Nawigacja TomTom, czyli nastał Nowy Rok!

Smartfony iPhone są skonfigurowane z portalami społecznościowymi Facebook oraz Twitter za pomocą nawigacji TomTom. Użytkownicy usługi mogą jeszcze szybciej ustalić namiary do swoich znajomych, znaleźć potrzebny adres czy sprawdzić najnowsze wydarzenia w sieci.

TomTom powstał specjalnie pod smartfony iPhone oraz pod tablety iPad. Ma ułatwić dokładniejszą nawigację po stronach www, a także skonfigurować wiadomości z portali społecznościowych z naszymi telefonami komórkowymi plus skrzynkami mailowymi.  Newsy z wirtualnej rzeczywistości trafiają do użytkowników za pomocą SMS-ów oraz emaili. Aplikacja TomTom dostępna będzie niebawem – premiera zapowiedziana była na pierwszy kwartał 2012 roku.

Co zawiera ten program? Najnowszą, zaktualizowaną wersję mapy. Co dwanaście miesięcy pakiet jest odświeżany o jakieś 15% informacji o nowych drogach, obwodnicach itd. Dzięki forum MapShare możemy sami dodawać dane nawigacyjne, naradzać się z innymi użytkownikami aplikacji. Bez żadnych opłat ściągamy te dodatki od forumowiczów.  Dzięki temu, w dowolnym momencie, jesteśmy w stanie wyznaczyć sobie alternatywną trasę dojazdu, gdy – na przykład – nasza droga jest w remoncie albo utknęliśmy w korku na autostradzie. Nawigacja uwzględnia już godziny szczytu, sygnalizację świetlną, przejścia dla pieszych, okolice szkół czy centrów handlowych, niekiedy bardzo oblężonych. Technologia IQ Routes pozwoli nam wyjść z każdej, komunikacyjnej opresji!

Martwisz się, że – pokonując codziennie setki kilometrów- tracisz czas na stanie w korkach? TomTom HD Trafiic co dwie minuty będzie podsyłać Ci świeże info o zmianach na drogach. To działa – podobnie jak funkcja multi-stop iPhone , sprawdzająca się w podróży. Wpisujesz cel turystyczny, zaznaczasz, co chcesz zobaczyć po drodze i ruszasz przed siebie, słuchając głosu niezawodnej nawigacji.

Related Posts

Share This